Szkoła Rodzenia

Zapomnij wszystko co kojarzy Ci się ze Szkołą Rodzenia. Jestem Doulą, Doradcą Laktacyjnym i żywieniowym. Skończyłam kursy po opieką Nottinghamshire NHS. Porwadzę grupę wsparcia dla mam karmiących piersią w lokalnym Children’s Centre w Newark. W dzielnicowym community Centre prowadzę relaksacyjne warsztaty dla mam w ciąży i play groupe przyjazną Karmieniu Piersią i Rodzicielstwu Bliskości dla dzieci do 1 roku życia.
Tymczasem na moje kursy Online zapisują się mamy z całego UK ale nie tylko. Wśród mam, które szkolę są Polskie Mamy z całego świata.
Na moich zajęciach znajdziesz przedewszystkim wsparcie i wiedzę. Dowiesz się aktualnych zaleceń w temacie opieki nad noworodkiem oraz poznasz sposoby na udany pozytywny poród. W mojej szkole nie ma miejsca na marnowanie czasu, kosmetyki czy wyprawki możesz znaleźć na każdej stronie poświęconej dzieciom. To co chcę Ci przekazać to wiedza jak dzięki prostym ćwiczeniom sprawić by poród był szybszy i łatwiejszy. Opowiem Ci rownież o zależnościach hormonalnych i zdradzę tajemnice udanego startu karmienia piersią.

***

Szkoła Rodzenia Online – dla Polskich mam z całego świata! 

Kliknij na obrazek by dowiedzieć się więcej.

***

 

Szkoła Rodzenia Zajęcia Indywidualne
Dojeżdzam na terenie Middlands, UK (cena zajęć zależy od odległości)

Zajęcia indywidualne w Newark
koszt £60 za zajęcia. 

Kliknij na obrazek by dowiedzieć się więcej.***

Szkoła Rodzenia Zajęcia Grupowe

Najbliższe zajęcia grupowe odbędą się w:

Brak terminów – napisz wiadomość.

Kliknij na obrazek by dowiedzieć się więcej.

szkolaonline szkolagrupoweszkolaindywidualne

Napisz do mnie

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do mnie