Mówią o mnie

people-2567915_1920

 

Marta:

Ania to niezwykła mama,niezwykłych dzieci. To oaza spokoju, skarbnica wiedzy i propagatorka zdrowia w każdym aspekcie. Widać,że lubi swoją pracę, a to ma bardzo duże znaczenie przy współpracy. Ani chce się słuchać   Potrafi wszystko racjonalnie wyjaśnić, nie narzuca nikomu swojego zdania,a bardzo dobrze je argumentuje, można do niej pisać w środku nocy – zawsze pomoże chociażby dobrym słowem,a to dla każdej mamy ma bardzo duże znaczenie. Kocha to co robi, to widać, słychać i czuć w każdej rozmowie. Bardzo polecam, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Alicja:

Polecam z całego serca! Gdyby nie Ania, to boje się że mogłabym nie karmić piersią i nawet wole o tym nie myśleć.. bo to coś wspaniałego! była ze mną w najtrudniejszym momencie, kiedy to świeża mama ma mętlik w głowie i nagle setki pytań, uspokajała i cierpliwie, oraz rzeczowo odpowiadała na wszelkie pytania, nawet te dziwne 😉 to dzięki niej dowiedziałam się co tak naprawdę jest „normalne” w karmieniu piersią, po czasie poczułam się pewniej i nie słuchałam „złotych rad”, bo nie ma jednej reguły, niestety wiedza ze szkoły rodzenia, czy też szpitala mijała się z tym co mnie czekało w domu, naprawdę jestem jej szalenie wdzięczna, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, czuć że robi to z serca i pasji, a to jest najważniejsze ❤️

Katarzyna:

Bardzo polecam! Ania jest osobą, którą posiada ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi swoją wiedzę przekazać innym. Tłumaczy wszystko dokładnie, pokazuję oraz udowadnia, że bycie rodzicem to nie jest czarna magia 🙂 O każdej porze dnia i nocy pomaga, wspiera w chwil kiedy czuje bezsilność i niepewność.
Dzięki Ani nie pozwoliłam sobie wmówić położnej, że nie mam pokarmu i moje piersi nie są odpowiednie dla mojej córki. To właśnie Ania zaszczepiła we mnie siłę do walki o karmienie piersią i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości.
Dlatego jeśli poszukujesz osoby, którą pomoże Ci w przygotowaniu się do porodu i macierzyństwa to Ania jest właśnie tą osobą!

Marta:

Ania jest wspaniałą osobą i świetnym doradcą laktacyjnym. Jest kompetentna w tym co robi i całkowicie oddana swojej pracy która widać, że jest jej pasją! Mimo że znamy się od niedawna pomogła mi bardziej niż kilku doradców i położne które starały się mi pomóc w moich licznych problemach z laktacją i karmieniem. Oprócz fachowej wiedzy Ania daje również ogromne wsparcie emocjonalne które nam mamom często jest tak bardzo potrzebne. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie i mojej malutkiej. Jeśli chcesz by Twoja mleczna droga była długa i szczęśliwa zgłoszenie się do Ani będzie świetnym pomysłem. Z całego serca polecamy! Marta z małą Apolonią.

Kasia:

Polecam z całego serca heart
Ania to wyjątkowo ciepła osoba, która swoim spokojem i wiedzą potrafi uspokoić nie jedną potrzebującą mamę heart
Trzymam mocno kciuki heart​​​​​​​

Karolina:

5 gwiazdek do za malo aby ocenic pomoc którą otrzymałam od Ani! Jedna konsultacja on-line a rezultaty w mojej relaktacji i walce o powrot mego dziecia do cyca sa niesamowite! Pomysły,porady i wiedza Ani jest czyms co moge kazdej mamie polecic z czystym sercem! W nie caly tydzien moje malenstwo z 100% karmienia butla zeszlo do 3 butelek a na widok cyca juz nie robi dramatu za każdym razem! Moc z toba Aniu jestes wielka! Dziekuje heart​​​​​​​