Wirtualna Doula dla Ciebie

postnatal doula. (4)

 

Jeśli chciałbyś osobistego wsparcia w czasie ciąży, a nawet narodzin, kogoś, z kim możesz poradzić się lub poprosić o informacje na temat rzeczy, których się martwisz, to dlaczego nie zatrudnić mnie jako swojej wirtualnej douli. Doula w twojej kieszeni!

Wyobraź sobie, że wróciłaś od położnej i martwisz się o coś lub nie rozumiesz czegoś. Teraz wyobraź sobie, że możesz wysłać do mnie tekst lub e-mail. Wyobraź sobie, że jesteś w późnej ciąży i próbujesz zdecydować, co robić. Jako wirtualna doula możesz po prostu wysłać mi wiadomość e-mail lub wysłać wiadomość, a my omówimy Twoje możliwości. Mogę wysłać Ci informacje o najnowszych badaniach i alternatywach.

Jeśli martwisz się o poród, mogę Ci pomóc narzędziami i wskazówkami, dając ci pewność i pewność.

Być może znajdujesz opiekę poporodową, która nie jest tak spersonalizowana, jak potrzebujesz, lub chcesz robić rzeczy inaczej niż to, co jest sugerowane. Mogę dać ci wsparcie moralne; być niezależną, ale kompetentną osobą, z którą możesz rozmawiać; i daje narzędzia do pracy przez to, co chcesz i jak je zdobyć.

Robię to od lat. Pomagałam wielu kobietom i ich partnerom w rozwiązywaniu problemów.

Możesz nie mieszkać w pobliżu mnie lub nie chcesz kogoś przy narodzinach lub możesz mieć doulę, ale skorzystasz z mojej wiedzy i coachingu.

Mam doświadczenie i szeroką wiedzę na temat narodzin i pokrewnych zagadnień. Pomogłam wielu kobietom negocjować ich opiekę.

Każda rodzina jest wyjątkowa i zasługuje na wyjątkową opiekę.

Jako twoja wirtualna doula mielibyśmy do 3 sesji online, plus byłabym dostępny dla ciebie przez telefon, e-mail i tekst do narodzin, a potem tygodnie po urodzeniu nowego dziecka (do 6 tygodnia po porodzie).

Wyślę Ci odpowiednie linki, filmy i pliki MP3.

Będę dzwonić do ciebie od 37 tygodni i możesz zadzwonić do mnie, jeśli potrzebujesz wsparcia w podejmowaniu decyzji lub zachowaniu spokoju. Możemy zrobić sesję online przez Skype.

szkolarodzeniauk@gmail.com

Cała opieka i wsparcie za jedyne 250 GBP  – *oferta nie jest ofertą bycia on call. kontakt pomiędzy 7:00am a 11:00pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s